2014 m. sausio 14 d., antradienis

Picų padas pagal Beatą

Patiko man šie padai, tik kitą kart atsisakyčiau medaus, nes jis šiek tiek jaučiasi padui iškepus..:)) Pats gaminimo būdas pasirodė įdomus, nes juos kitaip nei kituose receptuose, reikia kepti ant keptuvės, o jau tada dėti mėgstamus ingridientus ir pašauti į orkaitę.:))
Reikės:
7 g sausų mielių
350 ml pieno
žiupsnelio cukraus
40 g sviesto
1 kupino šaukšto medaus
gero žiupsnio druskos
550-600 g miltų
Į pieną įdedame sviesto ir medų ir šildome, kad pastarieji išsilydytų. Atskirame inde 400 g miltų sumaišome su cukrumi, druska ir sausomis mielėmis. Ant miltų mišinio pilame pieno mišinį ir viską gerai išmaišome. Uždengiame švariu rankšluosčiu ir paliekame, kad tešla pakiltų (apie 1 val.).

Kai tešla iškilusi ir visa liulanti, beriame likusius miltus ir minkome tešlą. Tešla turėtų dar lipti prie rankų, bet miltų kiekio nedidiname. Paviršių, ant kurio kočiosime picų papločius ir kočėlą, pabarstome miltais. Imame dalį tešlos iškočiojame norimo dydžio papločius, juos subadome šakute ir kepame ant švarios (be jokio aliejaus) keptuvės iš abiejų pusių. Ant iškeptų papločių iš karto dedame ką norime ir kepame orkaitėje picas ar iškeptus papločius atvėsiname, įvyniojame į maistinę plėvelę ir užšaldome šaldyklyje, galime juos naudoti ir mėnesio bėgyje.

Šaltinis: Baltoje lėkštėje

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą